Difference between revisions of "Americas"
From Nautical Wiki
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! North | + | ! North Americas |
| − | ! Central America | + | ! Central America |
| − | ! South America | + | ! South America |
|- | |- | ||
| * [[Canada]] | | * [[Canada]] | ||
Revision as of 15:41, 1 October 2019
| North Americas | Central America | South America |
|---|---|---|
| * Canada | row 1 cell 2 | row 1 cell 3 |
| * United States | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Mexico | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Bermuda | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Bahamas | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |