Difference between revisions of "Americas"
From Nautical Wiki
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! North | + | ! North America |
! Central America | ! Central America | ||
! South America | ! South America | ||
Revision as of 15:41, 1 October 2019
| North America | Central America | South America |
|---|---|---|
| * Canada | row 1 cell 2 | row 1 cell 3 |
| * United States | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Mexico | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Bermuda | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |
| * Bahamas | row 2 cell 2 | row 2 cell 3 |